НАЈУСПЕШНИЈИ УЧЕНИЦИ У ШКОЛСКОЈ 2023-24.ГОДИНИ

Датум: 17. Jun 2024 19:11 Категорија: Новости

У холу матичне школе постављен је пано посвећен најуспешнијим ученицима наше школе у овој школској години .Пано садржи кратак опис постигнућа и резултата ученика , фотокопије Диплома и Похвала , као и фотографије ученика .На овај начин не само да промовишемо успех ученика , већ желимо да подстакнемо и остале ученике да се у што већем броју укључују у такмичења , конкурсе и остале ваннаставне активности .Најуспешнији ученици у овој школској години , били су : Вук Обрадовић 8/1 , Ненад Којовић 6/1 , Теодора Мијаиловић 7/1, Софија Шљивић 6/2 , Бојана Јовановић 6/2 , Макрина Терзић 5/1 , Алекса Курсулић 7/2, Теодора Радовановић 8/1 , Ана Зуцовић 3/2, Ивона Ратковић 3/4 , Војин Пројовић 1/1 , тим ученика "Васкршња љубав " из ИШМ Цветке и ИШМ Горњи Лађевци .
Наведени ученици ће бити награђени од стране школе пригодним поклонима на Видовдан , при додели сведочанстава .Свим ученицима и њиховим менторима честитамo на постигнутим успесима и захваљујемо се на уложеном труду и залагању .