ПРЕДИВАН ДАН ПОСВЕЋЕН УНИ БИХОРАЦ

Датум: 31. Decembar 2023 09:34 Категорија: Новости

Новогодишњи базар ове године , који је организован на спортском терену у матичној школи , протекао је у знаку Уне Бихорац , малене девојчице , великог борца .Базару су предходиле радионице , на којима су ученици нижих разреда издвојених школских места са својим учитељицама показали изузетну креативност , маштовитост и умеће у изради новогодишњих украса, честитки , аранжмана . Наравно , било је ту и слатких и сланих залогаја .Идејни организатори новогодишњег базара су Сања Вуловић, учитељица наше школе из Издвојеног школског места Обрва и Јасна Савић , учитељица из ОШ,,Драган Маринковић " Адрани , које су успешно реализовале ову хуманитарну акцију у обе школе . Читаво дешавање употпуњено је присуством маскота у лику Микија и Мини , са којима су ученици могли да се фотографишу .У дану испуњеном најлепшим емоцијама кроз предивно дружење , ученици су се учили хуманости , емпатији , помагању некоме коме је помоћ преко потребна и лепоти даривања .Поред финансијских средстава прикупљених на вашару , маленој Уни шаљемо пуно љубави , осмеха , загрљаја свих учесника базара , са жељом да брзо оздрави и да детињство проведе као сви њени другари .