ОБЈАВЉЕНИ ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ

Датум: 24. Jun 2023 16:22 Категорија: Новости

Моја средња школа
На Порталу Моја средња школа можете проверити све евидентиране податке за конкретног ученика, али и пронаћи све статистичке податке о основним и средњим школама, као и друге информације које могу помоћи у правилном одабиру будуће школе.Порталом Моја средња школа управља Министарство просвете и одговорно је за садржај који се на њему налази, а у складу са политиком приватности и Законом о заштити података о личности.
Објављени су прелиминарни резултати завршног испита на крају основног образовања и васпитања у 2022/2023. години.Увид у прелиминарне резултате и преузимање скенираног теста у пдф формату ауторизовани корисници могу остварити на страници "За пријављене кориснике", у секцији "Завршни испит", одабиром евидентиране пријаве ученика.Неауторизовани корисници увид у прелиминарне резултате могу остварити на страници "Завршни испит" уносом десетоцифреног идентификационог броја ученика. Ради преузимања скенираног теста у пдф формату, неопходно је унети јединствену шифру теста која се налази на идентификационом обрасцу - примерак за ученика.