ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРОМЕНИ ОРГАНИЗАЦИЈЕ РАДА ЗА УЧЕНИКЕ СЕДМОГ И ОСМОГ РАЗРЕДА ОД ПОНЕДЕЉКА, 20.09.2021. ГОДИНЕ

Датум: 17. Septembar 2021 16:42 Категорија: Новости

На основу одлуке Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа, од 20.09.2021. године у VII и VIII разреду основних школа на територији града Краљева примењиваће се I модел организације образовно-васпитног рада.
Први модел организације образовно-васпитног рада подразумева да се настава организује  непосредно у просторијама школе. У складу са тим за све ученике првог и другог циклуса обавезна настава, као и сви остали облици образовно-васпитног рада организују се према усвојеном распореду часова, за све ученике истовремено.
Имајући у виду доминантну трансмисију делта варијанте SARS-CoV-2, Тим је донео одлуку о неопходности употребе заштитних маски за све ученике и запослене  током боравка у школи , као и строго поштовање свих прописаних епидемиолошких мера.

Директор школе,
Јелена Трнавац