ОБОГАЋЕН JЕДНОСМЕНСКИ РАД

Датум: 08. Jul 2021 15:01 Категорија: Новости

У оквиру Пилот пројекта " Обогаћен једносменски рад" у ОШ " Драган Ђоковић Уча ", Лађевци у издвојеном школском месту у Горњим Лађевцима, ученици су имали прилике да кроз различите активности унапреде свој сазнајни процес, развију кретивност и унапреде своја знања. Показали су изузетну мотивацију, интересовање и ангажованост. Остварени пројекти: "Дан осмеха" - Смех као лек , "Дан здраве хране" - Мали залогај, Дечија недеља- " Подељена срећа, два пута је већа!" "Дан школе" - Волимо школу "Зимска чаролија"- Радујемо се празницима, " Дан права" - Моје право, "Креативна ствараоница" - Ми стварамо, " Дан људских права"- Моје је право да.. "Дан Светог Саве"- Радујемо се школској слави, "Дан мама"- Моја мама, "Дан језика" - Поздрав  "Дан Вука Караџића"- Сад знам, Дан розе мајица" - Стоп вршњачком насиљу, "Цитајмо гласно" - Од читања се расте," Дан планете Земље"- Обнови планету Земљу, " С природом на ти"- Мале олимпијске игре, "У сусрет пролећу"- Пролеће у школи, Васкршња недеља"- Обој, обуци јаје, "Дан лептира"- Да сам ја лептир, Посета Манастиру Вољавча - Путујемо, истражујемо.. "Школска приредба" Растајемо се..